Pager Serializer (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Enable
pl: Włącz

en: Reset
pl: Resetuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Rows
pl: Wiersze

en: Property
pl: Właściwość

en: Pager
pl: Stronicowanie

en: Web services
pl: Usługi web
