Pager Serializer (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Reset
tr: Sıfırla

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Rows
tr: Satırlar

en: Property
tr: Özellik

en: Pager
tr: Sayfalayıcı

en: Web services
tr: Web hizmetleri
