Pager Serializer (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Reset
uk: Скинути

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Rows
uk: Рядки

en: Property
uk: Властивість

en: Pager
uk: Сторінковий навіґатор

en: Web services
uk: Вебслужба

en: Current Page
uk: Поточна сторінка
