Pager Serializer (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Enable
da: Aktivér

en: Reset
da: Gendan

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Rows
da: Rækker

en: Property
da: Egenskab

en: Web services
da: Web-services
