Pager Serializer (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Enable
et: Luba

en: Reset
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Rows
et: Ridu

en: Pager
et: Lehitseja

en: Web services
et: Veebiteenused
