Pager Serializer (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Enable
fa: فعال

en: Reset
fa: بازنشانی

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Rows
fa: ردیف‌ها

en: Property
fa: ویژگی

en: Pager
fa: صفحه‌بند

en: Web services
fa: سرویس‌های وب
