Pager Serializer (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Reset
fi: Palauta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Rows
fi: Rivejä

en: Property
fi: Ominaisuus

en: Pager
fi: Sivutus

en: Web services
fi: Verkkopalvelut
