Pager Serializer (8.x-1.1) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ms: Bolehkan

en: Reset
ms: Set semula

en: This action cannot be undone.
ms: Tindakan ini tidak boleh dibuat asal.

en: Rows
ms: Barisan-barisan

en: Web services
ms: Perkhidmatan web
