Pager Serializer (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Enable
ro: Activare

en: Reset
ro: Resetează

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Rows
ro: Rânduri

en: Property
ro: Proprietate

en: Pager
ro: Paginator

en: Web services
ro: Servicii web
