Pager Serializer (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Enable
ru: Включить

en: Reset
ru: Сбросить

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Rows
ru: Строки

en: Property
ru: Свойство

en: Pager
ru: Постраничный навигатор

en: Web services
ru: Веб-службы
