Pager Serializer (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Enable
az: Qoşulub

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Rows
az: Sıralar

en: Pager
az: Peycer

en: Web services
az: Veb xidmətləri
