Pager Serializer (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Enable
be: Уключыць

en: Reset
be: Скінуць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Rows
be: Радкі

en: Pager
be: Гартальнік

en: Web services
be: Вэб-службы
