Pager Serializer (8.x-1.2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Enable
bg: Активирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Property
bg: Свойство

en: Web services
bg: Уеб услуги
