Pager Serializer (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Enable
cs: Zapnout

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Rows
cs: Řádky

en: Pager
cs: Stránkovač

en: Web services
cs: Webové služby
