Pager Serializer (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Enable
hr: Omogući

en: Reset
hr: Poništi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Rows
hr: Redovi

en: Property
hr: Svojstvo

en: Web services
hr: Mrežni servisi
