Pager Serializer (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Rows
hu: Sorok

en: Property
hu: Tulajdonság

en: Pager
hu: Lapozó

en: Web services
hu: Webszolgáltatások

en: Pager Settings
hu: Lapozó beállításai

en: Serialized output format
hu: Szerializált kimenet formátum
