Pager Serializer (8.x-1.2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Reset
jv: Baléknā

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Rows
jv: Baris

en: Web services
jv: Layanan web
