Pager Serializer (8.x-1.3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Enable
lt: Įjungti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Rows
lt: Eilutės

en: Pager
lt: Puslapiavimas

en: Web services
lt: Web paslaugos
