Pager Serializer (8.x-1.3) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Rows
nl: Rijen

en: Property
nl: Eigenschap

en: Pager
nl: Paginering

en: Web services
nl: Webservices

en: Serialized output format
nl: Geserialiseerd uitvoerformaat
