Pager Serializer (8.x-1.3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Rows
el: Γραμμές

en: Pager
el: Πλοήγηση

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού
