Pager Serializer (8.x-1.3) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Enable
es: Activar

en: Reset
es: Restablecer

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Rows
es: Filas

en: Property
es: Propiedad

en: Pager
es: Paginador

en: Web services
es: Servicios web

en: Serialized output format
es: Formato de salida serializado
