Pager Serializer (8.x-1.3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Enable
eu: Gaitu

en: Reset
eu: Garbitu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Rows
eu: Lerroak

en: Web services
eu: Web zerbitzuak
