Pager Serializer (8.x-1.3) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Enable
fr: Activer

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Rows
fr: Rangées

en: Property
fr: Propriété

en: Pager
fr: Pagination

en: Web services
fr: Services Web

en: Serialized output format
fr: Format de rendu sérialisé
