Pager Serializer (8.x-1.3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Enable
he: הפעלה

en: Reset
he: איתחול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Rows
he: שורות

en: Pager
he: דפדוף

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services
