Pager Serializer (8.x-1.3) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Enable
oc: Activar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Rows
oc: Rengadas

en: Property
oc: Proprietat

en: Pager
oc: Paginacion

en: Web services
oc: Servicis Web
