Pager Serializer (8.x-1.3) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Enable
pt: Ativar

en: Reset
pt: Reiniciar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: Rows
pt: Linhas

en: Property
pt: Propriedade

en: Pager
pt: Paginador

en: Serialized output format
pt: Formato de output serializado
