Pager Serializer (8.x-1.3) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Enable
sk: Povoliť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Rows
sk: Riadky

en: Property
sk: Vlastnosť

en: Pager
sk: Stránkovanie

en: Web services
sk: Webové služby
