Pager Serializer (8.x-1.3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Reset
ta: மீளமை

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Rows
ta: வரிசைகள்

en: Property
ta: பண்பு

en: Web services
ta: வலை சேவைகள்
