Pagerer (3.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (55 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Pages
hu: Oldalak

en: Item
hu: Tétel

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Preview
hu: Előnézet

en: Default:
hu: Alapértelmezett:

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Display mode
hu: Megjelenítés módja

en: n/a
hu: n. a.

en: Configure
hu: Beállít

en: Create
hu: Létrehozás

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Page
hu: Oldal

en: Items
hu: Tételek

en: General
hu: Általános

en: Basic
hu: Alap

en: Last
hu: Utolsó

en: center
hu: közép

en: left
hu: bal

en: right
hu: jobb

en: First
hu: Első

en: Style
hu: Stílus

en: Standard
hu: Általános

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Go to page @number
hu: @number. oldalra ugrás

en: Preset
hu: Beállítás

en: Text strings
hu: Szöveg karaktersorozatok

en: Main options
hu: Főbb lehetőségek

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: First item
hu: Első listaelem

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Current page
hu: Jelenlegi oldal

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Separators
hu: Elválasztók

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Current page title
hu: Jelenlegi oldalcím

en: pager
hu: lapozó

en: First page
hu: Első oldal

en: pagers
hu: lapozók
