Pagerer (3.1.1) - en to cs translation catalogue (41 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Pages
cs: Stránky

en: Item
cs: Položka

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Quantity
cs: Množství

en: Edit
cs: Upravit

en: Links
cs: Odkazy

en: - None -
cs: - Nic -

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Preview
cs: Náhled

en: Display
cs: Zobrazit

en: Display mode
cs: Režim zobrazení

en: n/a
cs: není

en: Configure
cs: Nastavení

en: Create
cs: Vytvořit

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Page title
cs: Název stránky

en: Page
cs: Stránka

en: Items
cs: Položky

en: General
cs: Obecné

en: Basic
cs: Základní

en: Last
cs: Poslední

en: First
cs: První

en: Style
cs: Styl

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Go to page @number
cs: Přejít na stranu @number

en: Text strings
cs: Textové řetězce

en: First item
cs: První položka

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Current page
cs: Aktuální stránka

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Last page
cs: Poslední stránka
