Pagerer (8.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: User interface
dz: ངོས་འདྲ་བ་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ།
