Pagerer (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (32 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Pages
el: Σελίδες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Reset
el: Επαναφορά

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Display mode
el: Τρόπος εμφάνισης

en: n/a
el: δ/υ

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Create
el: Δημιουργία

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Width
el: Πλάτος

en: General
el: Γενικά

en: Basic
el: Βασική

en: Last
el: Τελευταίο

en: center
el: κέντρο

en: left
el: αριστερά

en: right
el: δεξιά

en: First
el: Πρώτο

en: Style
el: Στυλ

en: Standard
el: Βασικό

en: Mini
el: Μικρό

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Current page
el: Τρέχουσα σελίδα
