Pagerer (8.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (46 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Pages
et: Lehed

en: Item
et: Kirje

en: Cancel
et: Tühista

en: Quantity
et: Kogus

en: Edit
et: Muuda

en: Links
et: Lingid

en: Reset
et: Tühista

en: - None -
et: - Puudub -

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Preview
et: Eelvaade

en: Display
et: Kuva

en: n/a
et: puudub

en: Configure
et: Seadistus

en: Create
et: Loo

en: Separator
et: Eraldaja

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Page
et: Lehekülg

en: Items
et: Kirjed

en: Width
et: Laius

en: General
et: Üldine

en: Basic
et: Lihtne

en: Last
et: Viimane

en: center
et: keskele

en: left
et: vasakule

en: right
et: paremale

en: First
et: Esimene

en: Style
et: Stiil

en: Standard
et: Standardne

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Go to page @number
et: Mine lehele @number

en: First item
et: Esimene element

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Current page
et: Eesolev leht

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Separators
et: Eraldajad

en: Last page
et: Viimane leht

en: First page
et: Esimene leht
