Pagerer (8.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (35 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Pages
oc: Paginas

en: Item
oc: Element

en: Cancel
oc: Anullar

en: Quantity
oc: Quantitat

en: Edit
oc: Modificar

en: Links
oc: Ligams

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Preview
oc: Apercebut

en: Display
oc: Afichatge

en: n/a
oc: n/d

en: Configure
oc: Configurar

en: Create
oc: Crear

en: Separator
oc: Separador

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Page
oc: Pagina

en: Items
oc: Elements

en: Width
oc: Largor

en: Last
oc: Darrièr

en: center
oc: centre

en: left
oc: equèrra

en: right
oc: dreita

en: First
oc: Primièr

en: Style
oc: Estil

en: Standard
oc: Estandard

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Go to page @number
oc: Anar sus la pagina @number

en: First item
oc: Primièr element

en: Current page
oc: Pagina actuala
