Pagerer (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (27 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Item
ku: دانە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Preview
ku: پێشبینی

en: n/a
ku: نییە

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Create
ku: درووستکردن

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Page
ku: پەڕە

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Width
ku: پانی

en: General
ku: گشتی

en: Basic
ku: سەرەتایی

en: Standard
ku: ستاندارد

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Go to page @number
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی @number

en: First item
ku: بڕگەی یەکەم
