Pagerer (8.x-1.2) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Pages
se: Siiddut

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Page
se: Siidu

en: Go to first page
se: Mana vuosttaš siidui

en: Go to last page
se: Mana maŋemus siidui

en: Go to page @number
se: Mana @number siidui
