Page tree (2.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Custom
am: ብጁ

en: Languages
am: ቋንቋዎች

en: Menus
am: ምናሌዎች

en: Publish
am: አትም

en: Unpublish
am: ያልታተመ
