Page tree (2.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Languages
kn: ಭಾಷೆಗಳು

en: Menus
kn: ಮೆನುಗಳು
