Page tree (2.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: Settings
mr: संरचना

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Add content
mr: लिखाण समाविष्ट करा

en: Languages
mr: भाषा

en: Menus
mr: मेनूज

en: Publish
mr: प्रकाशित

en: Unpublish
mr: अप्रकाशित
