Page tree (2.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Settings
pl: Ustawienia

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Add content
pl: Dodaj treść

en: Custom
pl: Własne

en: Languages
pl: Języki

en: Menus
pl: Menu

en: Publish
pl: Publikuj

en: Unpublish
pl: Wstrzymaj publikację

en: Add translation
pl: Dodaj tłumaczenie

en: Add @bundle
pl: Dodaj @bundle
