Page tree (2.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Settings
uk: Налаштування

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Add content
uk: Додати вміст

en: Custom
uk: Власний

en: Languages
uk: Мови

en: Menus
uk: Меню

en: Publish
uk: Опублікувати

en: Unpublish
uk: Не публікувати

en: Add translation
uk: Додати переклад

en: Add @bundle
uk: Додати @bundle
