Page tree (2.0.0-beta2) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Settings
jv: Sétingan

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Add content
jv: Nambah kontèn

en: Menu link
jv: Tautan menu

en: Custom
jv: Kostum

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: Menus
jv: Menu

en: Add translation
jv: Nambah terjemahan
