Page tree (2.0.0-beta2) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Content types
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਟਾਈਪ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Languages
pa: ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ

en: Menus
pa: ਮੇਨੂ
