Page tree (2.0.0-beta2) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Settings
sk: Nastavenia

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Node
sk: Uzol

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Menu link
sk: Odkaz v menu

en: Custom
sk: Vlastná

en: Languages
sk: Jazyky

en: Menus
sk: Menu

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Unpublish
sk: Zrušiť zverejnenie

en: Add translation
sk: Pridať preklad
