Page tree (2.0.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Node
lv: Mezgls

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Menu link
lv: Izvēlnes saite

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Languages
lv: Valodas

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Publish
lv: Publicēts

en: Unpublish
lv: Nepublicēts

en: Add @bundle
lv: Pievienot @bundle
