Page tree (2.0.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Add content
th: เพิ่มเนื้อหา

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Menus
th: เมนู

en: Publish
th: เผยแพร่

en: Unpublish
th: ระงับการเผยแพร่
