Page tree (3.0.0) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Node
az: Material

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Menu link
az: Menyu linki

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Languages
az: Dillər

en: Menus
az: Menyular

en: Publish
az: Dərc et

en: Unpublish
az: Dərc olunmasın

en: About
az: Haqqında
