Page tree (3.0.0) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Content types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Node
ta: கணு

en: Add content
ta: உள்ளடக்கத்தைச் சேர்

en: Menu link
ta: பட்டியல் சுட்டி

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Languages
ta: மொழிகள்

en: Menus
ta: பட்டிகள்

en: Publish
ta: வெளியிடுக

en: Unpublish
ta: வெளியிடாதே

en: About
ta: பற்றி
