Page tree (3.0.1) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Node
eu: Nodoa

en: Add content
eu: Edukia gehitu

en: Menu link
eu: Menu esteka

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Menus
eu: Menuak

en: Publish
eu: Argitaratu

en: Unpublish
eu: Desargitaratu

en: About
eu: (r)i buruz

en: Add translation
eu: Itzulpena erantsi

en: Add @bundle
eu: Gehitu @bundle
