Page tree (3.0.1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Settings
gl: Axustes

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Node
gl: Nodo

en: Add content
gl: Agregar contido

en: Menu link
gl: Ligazón de menú

en: Custom
gl: Personalizado

en: Languages
gl: Idiomas

en: Menus
gl: Menús

en: Publish
gl: Publicar

en: Unpublish
gl: Non publicar

en: About
gl: Información

en: Add @bundle
gl: Engadir @bundle
